Hurtownia akwarystyczna

Projekt, wykonanie i serwis akwariów morskich i słodkowodnych

wiecej...

Pomysł

Wymarzone akwarium w Twoim domu

Skontaktuj się z nami.

1

Etap I: projekt

Przedstawimy kompletny wygląd oraz wycenę produktów i usług.

2

Etap II: realizacja

Szybko i fachowo zrealizujemy powieżone nam zadanie.

3

Etap III: serwis

Kompleksowa pomontażowa obsługa akwarium.

 

 

Cel działalność i charakterystyka firmy

Nazwa firmy jest połączeniem dwóch wyrazów pochodzenia angielskiego 'nature' (natura) oraz 'technique' (technika). Symbolizuje to podstawowe zadanie przed, którym codziennie stają nasi pracownicy. Estetyczne i niepowtarzalne połączenie fascynującej i nie odkrytej natury z najnowszą technologią. Efektem scalenia tych elementów są najwyższej jakości produkty oraz usługi oferowane przez firmę Nattec. Nasi pracownicy to wysoce wyspecjalizowany zespół profesjonalistów, gwarantujący satysfakcję nawet najbardziej wymagającym klientom. Jeżeli ufasz ludziom tworzącym z pasją, zaufaj Naszym rozwiązaniom.

 

 

Akwarystyka profesjonalna - projekt - realizacja - serwis

Nattec to firma specjalizująca się w projektowaniu, realizacji oraz serwisie akwariów słodkowodnych oraz morskich. Wieloletnie doświadczenie pozwala na realizację wyjątkowo estetycznych oraz funkcjonalnych zbiorników wodnych będących niewątpliwą ozdobą każdego pomieszczenia. Produkty, które oferujemy przeznaczone są dla ludzi ceniących jakość, styl oraz estetykę wykonania. Korzystamy tylko i wyłącznie ze sprawdzonych rozwiązań, popartych wieloletnim doświadczeniem. Oferta Naszej firmy to najwyższej jakości urządzenia, narzędzia oraz usługi znane i cenione na całym świecie. Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych realizacji.

 

 

 

 

Międzynarodowe certyfikaty - pewność i zaufanie

Jako jedna z nielicznych firm w Polsce współpracujemy z instytucjami oraz organami państwowymi w zakresie ochrony dzikiej fauny i flory. Posiadamy międzynarodowe certyfikaty oraz zezwolenia uprawniające nas do importu oraz sprzedaży zwierząt zagrożonych wyginięciem oraz objętych ochroną prawną w tym m.in. Konwencją Waszyngtońską (CITES). Ponadto ściśle współdziałamy z Ministerstwem Środowiska RP, Głównym Inspektoratem Weterynaryjnym w Warszawie oraz Powiatowym Inspektorem Weterynaryjnym we Wrocławiu aby zapewnić Państwu najwyższą jakość oferowanych przez nas usług jak również propagować profesjonalny handel żywymi zwierzętami.

 

 

 

 

Współpraca oraz doradztwo

Wynikiem wieloletniej działalności firmy jest kompleksowa oferta produktów oraz usług skierowanych zarówno do odbiorców indywidualnych jak również sklepów akwarystycznych oraz hurtowni.Dzięki możliwości sprowadzenia każdego rodzaju fauny i flory z najdalszych zakątków świata otwieramy drogę do kształtowania fascynujących podwodnych pejzaży. Nasi doradcy chętnie podziela się z Tobą swoją profesjonalną wiedzą. Wskazówki fachowców z danej dziedziny są zawsze bezcenne. Nie czekaj - skontaktuj się z nami

 

 

 

 

 

Nattec to szybkość działania, precyzja oraz artyzm. Współpracujemy z najlepszymi polskimi specjalistami w zakresie akwarystyki słodkowodnej oraz morskiej, architektury, architektury krajobrazu i architektury wnętrz. Zapewniamy Naszym klientom niebywałą satysfakcję oraz indywidualne podejście do każdej realizacji.

Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie! Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

 

 

Sprawdź jakość naszych produktów w swoim akwarium

Postaw na sprawdzone rozwiązania warte swojej niewygórowanej ceny!


Produkty bakteryjne Microbe-lift

Special Blend, Nite-Out II, Substrate Cleaner, Aquarium Balancer i wiele innych.


CAL Aqua Labs

Podłoże Black Earth Premium, Green Base XR, designerskie szklane akcesoria, nawozy.


Nattec AquaTools

Doskonałe narzędzia akwarystyczne zaprojektowane z myślą o pielęgnacji akwarium.


Nattec AquaGlass

Eleganckie szklane produkty w przystępnej cenie. Dyfuzory, liczniki bąbelków, indykatory, zaworki przeciwzwrotne i wiele innych.

image

Microbe-lift

Special Blend

opis produktu
image

CAL Aqua Labs

Pearl CO2 Checker

opis produktu
image

Nattec AquaTools

Penseta prosta 16cm

opis produktu
image

Nattec AquaGlass

Dyfuzor CO2 Nano 30mm

opis produktu